top of page
CBLG0994.JPG

"Jesteśmy dla Was ,aby każda podróż była bezpieczna"

Rok po otwarciu osiem gwiazdek w Słupsku (pierwszego sklepu na Pomorzu) rodzice mieszkający w Trójmieście licznie pytali "Kiedy Gdańsk" Bo jeden taki sklep specjalistyczny na całe województwo Pomorskie to trochę mało. Jeden sklep w Gdańsku to też za mało.

 

W czerwcu 2019 r

Bliźniaczo otworzyły się Osiem Gwiazdek Gdynia i Osiem Gwiazdek Gdańsk.

 

Z zamysłem szerzenia idei bezpiecznego przewożenia dzieci jesteśmy jedynym sklepem specjalistycznym w Gdyni z fotelikami samochodowymi dla dzieci.

 

W naszą pracę wkładamy całe serce, bezpieczeństwo dzieci naszych klientów jest dla nas priorytetem. Na stanie naszego sklepu posiadamy tylko foteliki godne zaufania i takie w których wozimy własne dzieci.

 

Obsługa na najwyższym poziomie, w naszym sklepie jest bawialnia dla dzieci z przekąskami i piciem - sami jesteśmy rodzicami i wiemy jak maluchy potrafią się niecierpliwić,a wybór dobrego fotelika wymaga poświęcenia większej chwili czasu.

 

Mierzymy do dzieci- każde dziecko ma inna budowę ciała i nie koniecznie to co pasuje jednemu będzie pasować drugiemu. Aby zapewnić maksimum komfortu trzeba posadzić dziecko przed zakupem.

 

Mierzymy i montujemy w samochodzie - definicją bezpiecznego fotelika poza testami zderzeniowymi jest jego dopasowanie do różnych rodzajów kanap/foteli w samochodach.

 

Poprawny montaż znaczy więcej niż testy. Najbezpieczniejszy fotelik źle zamontowany nie uchroni dziecka w trakcie wypadku, dlatego to my montujemy foteliki w samochodach klientów szkoląc ich, a po zakupie w dowolnym czasie jeśli potrzeba ponownego montażu, pomagamy zamontować ponownie.

  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok

GODZINY OTWARCIA

Czynne: pon. — pt.: 10:00 — 18:00

sobota: 10:00 — 15:00

niedziela: nieczynne

ZNAJDUJEMY SIĘ :

ul.Łużycka 1b/1 

81-537 Gdynia

gdynia@osiemgwiazdek.pl

570 120 080

bottom of page